درباره سایت

وب سايت تجارت الکترونيکی پرشیا جهت معرفي بيشتر محصولات و کالاهاي ايراني، فرصتهاي اقتصادي، معرفي متخصصين و کارشناسان، دسترسي بيشتر فعالان اقتصادي به اطلاعات، کاهش هزينه ها، ايجاد و افزايش اشتغال، سهولت در روابط اقتصادي، کاهش قيمت تمام شده، توسعه بازار و ايجاد رقابت، راه اندازي و در اختيار هموطنان عزيز قرار گرفته است.

وب سایت تجارت الکترونیک پرشیا ، علاوه بر معرفی کالاهای ایرانی به مصرف کنندگان داخلی، جهت کشورهای همسایه فارسی زبان به ویژه تجار محترم افغانستان ، تاجیکستان، ازبکستان و سایر کشورهای فارسی زبان آسیای میانه، راه اندازی شده است. لذا تجار محترم این کشورها می توانند، با بررسی لیست محصولات شرکتهای ایرانی عضو وب سایت تجارت الکترونیکی پرشیا و به منظور برخورداری از مزایای سفارش از طریق این وبسایت، از جمله امکان تخفیف قیمت محصولات، کالاهای مورد نظر خود را از طریق فرم سفارش کالا (سمت راست سایت)، به حوزه بازرگانی  شرکت بهروش آسپیان شرق، سفارش دهند. بدیهی است  "ارسال اسناد و مدارک سفارش کالا"، پس از بررسی و اطمینان از قطعیت سفارش و رعایت کلیه حقوق و مقررات تجاری طرفین، از سفارش دهنده کالا (وارد کننده یا مشتریان داخلی)، درخواست خواهد شد.

راهنمای سریع

متقاضیان محترمی که مایل به درج اطلاعات اقتصادی ، تخصص های حرفه ای ، فعالیت های علمی و پژوهشی ، اماکن زیارتی و گردشگری و ... در این وب سایت می باشند ابتدا باید به سامانه ثبت نام مراجعه و فرم اولیه ثبت نام را تکمیل و سپس مابقی مراحل را طی نمایند .

جهت اطلاعات بیشتر می توانید به مزایای وبسایت و راهنمای عضویت مراجعه نمایید .

 

با تشکر از حسن توجه شما

اهداف راه اندازی وب سایت

 وب سايت تجارت الكترونيكي پرشیا (ایران)

  (( westei.ir

 تجارت الکترونیکی یکی از بهترین، آسانترین و به صرفه ترین روشهای ایجاد ارتباط بین تولیدکنندگان، فروشندگان و خریداران می باشد. با ایجاد فضای تجارت مجازی در سطح ملی و بین المللی، می توان امکان ایجاد ارتباط نهاده های تولید و فروش را در دورترین نقاط کشور و دنیا ایجاد کرد، به عبارتی ديگر، در سطح کلان می توان با راه اندازی فضای تجارت الکترونیکی و ایجاد زنجیره اقتصادی، فاصله بین نهاده ها را بسیار کوتاه نمود.

با توجه به کیفیت بالای تولیدات ایرانی اعم از کالا و خدمات و عدم معرفی جامع  این ظرفیت ها به بازارهای خارجی و حتی بازارهای داخلی، ضرورت دارد از طریق شبکه جهانی اینترنت، ظرفیت های بالای اقتصادی، علمی، پژوهشی، هنری و گردشگری ایران را بهتر و با هزینه کمتری معرفی نمود.

با توجه به تحریمهای کشور و مشکل تر شدن شناسایی بازارهای جدید و نیز حفظ مشتریان موجود به ویژه در کشورهای خارجی و افزایش هزینه های تبلیغات و بازاریابی که بی تردید موجب افزایش قیمت تمام شده محصولات و کاهش قدرت رقابت پذیری آن در بازارهای داخلی و خارجی خواهد شد، معرفی محصولات و فعالیتهای تخصصی اشخاص از طریق ارتباط با وب سایتهای تجارت الکترونیکی، می تواند باعث کاهش هزینه های فوق الذکر گردد.

تیم کارشناسی وب سایت با لحاظ نمودن موارد فوق الذکر، با بیش از دو سال تحقیق عملیاتی و نیاز سنجی فعالان اقتصادی، پژوهشگران و هنرمندان، به منظور تحقق اهداف ذیل، موفق به راه اندازی وب سایت تجارت الکترونیکی پرشیا گردید:

      1ـ معرفی ظرفیتهای اقتصادی، علمی، تخصصی، پژوهشی، هنری و گردشگری اشخاص حقیقی و حقوقی در داخل و خارج از کشور به زبان فارسی و انگلیسی.

ایجاد ارتباط مشاوره ای و تحقیقاتی بین محققین و متخصصین حرفه ای با سرمایه گذاران و بنگاه های تولیدی به منظور افزایش سرمایه گذاری و بهره وری.

3ـ ایجاد رقابت بین تولید کنندگان و فروشندگان عمده کالاها و خدمات به منظور تعدیل قیمتهای بازار و افزایش رفاه و حق انتخاب مصرف کنندگان.

سهولت کاریابی برای کارجویان از طریق شناسایی تولیدکنندگان و عرضه کنندگان کالاها و خدمات.

5ـ افزایش صادرات محصولات ایرانی.

      در نظر داریم، به منظور معرفی بهتر و جامع تر محصولات ایرانی اعم از کالاها، فرصتهای اقتصادی موجود در ایران و نیز معرفی تخصص کارشناسان حرفه ای به متقاضیان تخصص و به ویژه کشورهای خارجی جهت افزایش صدور خدمات فنی و مهندسی کشور، طی برنامه ریزی زمان بندي شده، اطلاعات مرتبط با محصولات اعضاء اصلی وب سایت تجارت الکترونیکی پرشیا را، در مرحله اول به زبان انگلیسی و در مراحل بعدی به زبانهای عربی، روسی و آلمانی نیز ترجمه نماییم.

 

معرفی کلمه Westei (وستی)، به زبان فارسی:

 

کلمه فوق الذکر به زبان فارسی، مخفف کلمات زیر به روش فینگلیش (فارسی _ انگلیسی ) می باشد:

Web site tejarat electronic persia (iran)

 

معرفی کلمه Westei ، به زبان انگلیسی:

 

کلمه فوق الذکر به زبان انگلیسی، مخفف جمله ذیل می باشد:

Website of e commerce services and trade enterprices , Persia (iran)

 

وب سایت بنگاه های تجاری و خدمات تجارت الکترونیکی پرشیا )ایران)

شایان ذکر است نام قبلی وب سایت، وب سایت تجارت الکترونیکی ایران بوده است، که به دلیل حفظ جایگاه والای نام کشور " ایران " در عنوان قبلی وب سایت، کلمه " ایران "، به "پرشیا "، تغییر پیدا نمود


ما به سوی بهترینها، گام بر می داریم

 

 

حقوق وب سایت

تمامی کالا و خدمات این وب سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت تحقیقاتی بازرگانی بهروش آسپیان شرق بوده و هرگونه سوء استفاده و کپی برداری، مشمول پی گیرد قانونی است.